Page 1 of 96  > >>

06.12.2018. objavio: Dragica Alar

Poštovani studenti,

objavljene su liste mentora vezano za dogovor teme za diplomski/završni rad za ak. 2018./19. godinu.

Krajnji rok za dogovor je 14.12.2018. godine

06.12.2018. objavio: Korisnik Administrator
Poštovani, najavljujemo 6. međunarodni kongres Dani inženjera strojarstva koji će se održati u Vodicama od 20.3. - 23.3.2019. godine.
28.11.2018. objavio: Dragica Alar

Poštovani studenti završnih godina preddiplomskog i diplomskog studija,

na linku su dostupne poveznice za ankete za izbor teme/mentora završnih/diplomskih radova.

Molimo da pažljivo pročitate upute i popunite anketu u predviđenom roku jer naknadne prijave neće biti moguće.

22.11.2018. objavio: Korisnik Administrator
Sveučilište u Osijeku je objavilo dodatni natječaj za dodjelu financijskih potpora iz ERASMUS+ programa za individualnu mobilnost studenata u svrhu obavljanja stručne prakse u inozemstvu. Natječaj, upute za prijavu na dodatni natječaj i provedbu mobilnosti te prijavni obrasci dostupni su na web stranici:
Rok za prijavu na ovaj dodatni natječaj nije posebno određen, studenti se mogu prijaviti bilo kada, a najkasnije do kraja veljače 2019. Zbog dostupnosti financijskih sredstava, sve prijave studenata se u pravilu mogu odobriti za financiranje.
20.11.2018. objavio: Dragica Alar

Poštovani studenti,

općina Čepin raspisala je ponovni natječaj za stipendiranje studenata u ak. 2018./19. god. za deficitarna zanimanja.

16.11.2018. objavio: Korisnik Administrator
Dana, 16. studenoga 2018. objavljen je u  HZZ, "Glas Slavonije" Osijek, Euraxessu te će biti objavljen u 'Narodnim novinama', Natječaj za izbor jednog asistenta u suradničkom zvanju i radnom mjestu asistenta na Strojarskom fakultetu u Slavonskom Brodu.
16.11.2018. objavio: Korisnik Administrator
Nastupno predavanje dr. sc. Mladena Bošnjakovića održat će se 26. studenoga 2018. u 8:00 sati u učionici 204 na Strojarskom fakultetu u Slavonskom Brodu, Trg Ivane Brlić Maiuranić 2.
14.11.2018. objavio: Maja Bodiš

Poštovani studenti završnih godina preddiplomskog i diplomskog studija,