Page 1 of 84  > >>

20.06.2017. objavio: Korisnik Administrator
Dana, 20. lipnja 2017.  objavljen je u dnevnom tisku 'Glas Slavonije', na oglasnim mjestima/mrežnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje - Područne službe Slavonski Brod, te će biti objavljen u 'Narodnim novinama', Natječaj za izbor i prijem jednog zaposlenika/zaposlenice na položaj II.
vrste – voditelj pododsjeka za knjigovodstvene poslove/voditelj Ureda za knjigovodstvene poslove, na određeno vrijeme s punim radnim vremenom, zamjena za vrijeme neplaćenog dopusta na Strojarskom fakultetu u Slavonskom Brodu.
09.06.2017. objavio: Marija Đuršić

Izborno povjerenstvo Strojarskog fakulteta u Slavonskom Brodu, nakon proteka roka za ulaganje prigovora na rezultate izbora, na sjednici dana 9. lipnja 2017. godine donosi Odluku o konačnim rezultatima izbora za izbor studentskih predstavnika i njihovih zamjenika u Studentski zbor Strojarskog fakulteta u Slavonskom Brodu, održanim 6. lipnja 2017.

Čestitamo svim izabranim članovima Studentskog zbora i želimo mnogo uspjeha u radu tijekom ostvarenih mandata.

18.05.2017. objavio: Marija Đuršić
Kategorija: Upisi
Natječaj za upis u I. godinu preddiplomskih, integriranih sveučilišnih te preddiplomskih stručnih studija u akademskoj godini 2017./2018. za sva Sveučilišta u RH objavljuje Rektorski zbor RH i dostupan je na web stranici http://www.rektorski-zbor.hr/ ili u nastavku obavijesti.
17.05.2017. objavio: Marija Đuršić

Javna obrana teme doktorske disertacije pod naslovom "Stohastički pristup modeliranju i optimiranju procesa naštrcavanja pomoću plinskog plamena", pristupnice Sare Havrlišan, asistentice, predviđa se u utorak, 23. svibnja 2017. godine u 15.00 sati u Vijećnici Strojarskog fakulteta u Slavonskom Brodu.

17.05.2017. objavio: Marija Đuršić

Dana 5. svibnja 2017. godine donesena je Odluka o raspisivanju studentskih izbora za Studentski zbor Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku i Studentski zbor znanstveno-nastavnih/umjetničko-nastavnih sastavnica Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku. Svi dokumenti vezani za provedbu izbora nalaze se u nastavku obavijesti.

16.05.2017. objavio: Korisnik Administrator
Dana, 16. svibnja 2017.  objavljen je u dnevnom tisku 'Glas Slavonije', na oglasnim mjestima/mrežnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje - Područne službe Slavonski Brod, na službenom internetskom portalu za radna mjesta Europskoga istraživačkog prostora  te će biti objavljen u 'Narodnim novinama' Natječaj za izbor dva nastavnika na Strojarskom fakultetu u Slavonskom Brodu.
15.05.2017. objavio: Marija Đuršić

Javna obrana teme doktorske disertacije pod naslovom "Razvoj računalnih modela za primjenu pri obnovi kompresijskih rashladnih uređaja", pristupnika Zvonimira Jankovića, mag.ing.mech., predviđa se u četvrtak, 25. svibnja 2017. godine u 9.00 sati u Vijećnici Strojarskog fakulteta u Slavonskom Brodu.

15.05.2017. objavio: Marija Đuršić
Kategorija: Fakultet i znanost

Javna obrana teme doktorske disertacije pod naslovom "Razvoj novog tipa lamelnog izmjenjivača topline", pristupnika mr. sc. Mladena Bošnjakovića, predviđa se u utorak, 23. svibnja 2017. godine u 12.00 sati u Vijećnici Strojarskog fakulteta u Slavonskom Brodu.

08.05.2017. objavio: Korisnik Administrator
Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku
Služba za profesionalno savjetovanje studenata
organizira radionicu za sve zainteresirane studente:

“Pisanje životopisa i motivacijskog pisma”

Radionica će se održati u Centru za unaprjeđenje i osiguranje kvalitete visokog obrazovanja
Cara Hadrijana 10c (sveučilišni campus)
u četvrtak, 18. svibnja 2017. godine, s početkom u 13.30 sati.
Radionica je namijenjena svim zainteresiranim studentima Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku.
Prijave za sudjelovanje primaju se do popunjenja kapaciteta, a najkasnije do srijede, 17. svibnja 2017. godine na e - mail adresu: holjenko@unios.hr
18.04.2017. objavio: Korisnik Administrator
Glavni  odbor  Zaklade  “Hrvoje  Požar”,  na  temelju  Poslovnika  o  dodjeli  godišnje  nagrade  “Hrvoje  Požar”,  te Poslovnika o stipendiranju mladih energetičara, objavljuje NATJEČAJ za 2017 godinu. Natječaj je otvoren od 01. – 30. travnja 2017.godine.