Page 1 of 88  > >>

08.12.2017. objavio: Marija Đuršić
Kategorija: Fakultet i znanost

Javna obrana teme doktorske disertacije pod naslovom "Usporedna analiza lomnomehaničkih svojstava legure Ti-6Al-7Nb proizvedene kovanjem i SLM postupkom", pristupnika Ivana Gele, mag.ing.mech., asistenta – znanstvenog novaka, predviđa se u utorak, 12. prosinca 2017. godine u 14.00 sati u Vijećnici Strojarskog fakulteta u Slavonskom Brodu.

07.12.2017. objavio: Marija Đuršić
Kategorija: Fakultet i znanost

obrana doktorske disertacije "Stohastički pristup modeliranju i optimiranju procesa naštrcavanja pomoću plinskog plamena", pristupnice Sare Havrlišan, mag.ing.mech., asistentice predviđa se u petak, 15. prosinca 2017. godine u 10.00 sati u Vijećnici Strojarskog fakulteta u Slavonskom Brodu.

07.12.2017. objavio: Korisnik Administrator

Mjesto prezentacije: Strojarski fakultet u Slavonskom Brodu (predavaonica 101), Trg I. B. Mažuranić 2, Slavonski Brod.

Vrijeme prezentacije: 13. prosinca 2017., 17-19 h.

Poštovani studenti,

rang-liste za državne STEM stipendije trebale bi biti objavljene tijekom današnjeg dana i dostupne na poveznici: https://stemstipendije.mzo.hr gdje putem jedinstvene identifikacijske oznake možete provjeriti svoje mjesto na rang-listi.  Studenti koji su ostvarili pravo na državnu stipendiju u STEM područjima znanosti primit će obavijest o ostvarivanju prava na državnu STEM stipendiju preko adrese elektroničke pošte evidentirane u sustavu AAI@EduHr.

28.11.2017. objavio: Marija Đuršić

Fond za stipendiranje hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i djece hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata raspisao je Natječaj za dodjelu stipendija u školskoj odnosno akademskoj 2017./2018. godini.

28.11.2017. objavio: Marija Đuršić

Poštovani studenti završnih godina preddiplomskog i diplomskog studija,

na linku su dostupne poveznice za ankete za izbor teme/mentora završnih/diplomskih radova.

17.11.2017. objavio: Stjepan Lončar

Poštovane studentice i studenti,

Povodom Međunarodnog dana studenata koji se obilježava 17. studenog, koristimo priliku čestitati Vam ovaj dan i zaželjeti puno uspjeha na studiju, kako Vama tako i svim nastavnicima i suradnicima SFSB-a.

S osobitim poštovanjem,

Uprava Strojarskog fakulteta u Slavonskom Brodu

10.11.2017. objavio: Darko Damjanović

„PRIMJENA MODELA KOHEZIVNE ZONE ZA ISTRAŽIVANJE MJEŠOVITOG NAČINA LOMA U POKUSIMA DELAMINACIJE“

02.11.2017. objavio: Korisnik Administrator
Dana, 2. studenoga 2017.  objavljen je u dnevnom tisku 'Glas Slavonije', HZZ, Euraxessu te će biti objavljen u 'Narodnim novinama', Natječaj za izbor nastavnika i suradnika na Strojarskom fakultetu u Slavonskom Brodu.
31.10.2017. objavio: Marija Đuršić
Kategorija: Upisi

pristupnici koji upisuju program razlikovnih obveza za poslijediplomski specijalistički studij u akademskoj 2017./2018. godini upise mogu obaviti sukladno obavijesti.