Page 1 of 86  > >>

14.10.2017. objavio: Marija Đuršić

Poštovani studenti,

na stranicama Ministarstva znanosti i obrazovanja objavljen je natječaj za dodjelu državnih stipendija.

05.10.2017. objavio: Korisnik Administrator

Javna obrana doktorske disertacije PRISTUPNIKA MARIA HOLIKA, ZNANSTVENOG NOVAKA – ASISTENTA

POD NASLOVOM:
"OPTIMIZACIJA ORGANSKOG RANKINEOVOG CIKLUSA OGRANIČENA PRIMJENOM KOMPAKTNIH IZMJENJIVAČA TOPLINE"

održat će se u utorak, 17. listopada 2017. u 12.00 sati u Vijećnici Strojarskog fakulteta u Slavonskom Brodu, Trg Ivane Brlić-Mažuranić 2.

05.10.2017. objavio: Korisnik Administrator
Dana, 5. listopada 2017.  objavljen je u dnevnom tisku 'Glas Slavonije', HZZ
te će biti objavljen u 'Narodnim novinama', Natječaj za izbor i prijem
jednog zaposlenika/zaposlenice na radno mjesto III. vrste – stručni referent
za kvalitetu – u Uredu za unaprjeđivanje i osiguranje kvalitete visokog
obrazovanja, na određeno vrijeme na Strojarskom fakultetu u Slavonskom
Brodu.
28.09.2017. objavio: Marija Đuršić
Kategorija: Upisi

upisi u 1. godinu diplomskog studija 2017./2018. godine odvijate će se sukladno obavijesti.

28.09.2017. objavio: Marija Đuršić

Početak nastave za sve redovite studente je 2. listopada 2017. godine.

Studenti koji su u ak. godini 2017./2018. upisali I. godinu studija trebaju doći u zgradu I Strojarskog fakulteta u Slavonskom Brodu, Trg Ivane Brlić-Mažuranić 2, Slavonski Brod.

27.09.2017. objavio: Marija Đuršić

Poštovani studenti,

obavijesti o upisima u više godine ili ponavljanje godine dostupni su na Vašim fakultetskim mailovima i na poveznici.

19.09.2017. objavio: Marija Đuršić
Poštovani budući studenti,
ovim putem Vam želimo izraziti dobrodošlicu na Strojarski fakultet u Slavonskom Brodu i obavijestiti Vas da će se upisi u 1. godinu preddiplomskog studija Strojarstva- jesenski rok održati 21. rujna 2017. godine.

15.09.2017. objavio: Korisnik Administrator
Drage studentice, dragi studenti,
i akademske 2016./2017. godine naše Sveučilište nastavlja s provedbom Jedinstvene sveučilišne studentske ankete.
Anketi ćete ove godine moći pristupiti pomoću elektroničkog identiteta AAI@EduHr, a ispunjavanje ankete bit će uvjet za upis više godine studija ili završetak studija.
Anketi možete pristupiti na http://anketa.unios.hr/, počevši od 16. rujna 2017. od 12:00.
Nakon što ispunite anketne obrasce za sve nastavnike i suradnike, moći ćete samostalno ispisati potvrdu koju ćete, uz ostale dokumente, priložiti pri upisu u višu godinu studija i završetak studija.
Anketa je u potpunosti anonimna.
14.09.2017. objavio: Dražan Kozak
Pozivaju se polaznici doktorskog studija i svi drugi zainteresirani na predavanje pod naslovom: "Slovak University of Technology as a partner for your research" koje će u sklopu Erasmus+ programa održati Ing. Jozef Barta, PhD i Ing. Ivan Buransky, PhD sa Slovak University of Technology in Bratislava, The Faculty of Materials Science and Technology, Trnava dana 20. rujna 2017. u 10 sati u Fakultetskoj vijećnici.
14.09.2017. objavio: Marija Đuršić
Kategorija: Upisi

natječaj za upis I. godine diplomskog studija u akademskoj 2017./2018. godini dostupan je u nastavku obavijesti.