Page 1 of 89  > >>

21.02.2018. objavio: Korisnik Administrator
U ponedjeljak, 26. veljače s početkom u 12:00 sati, održat će se na Poljoprivrednom fakultetu Sveučilišta u Osijeku, prezentacija o Erasmus+ programu i o mogućnostima koje se studentima nude kroz navedeni program. Podsjećamo studente da je Sveučilište 5. veljače objavilo Natječaj za mobilnost studenata, koji je otvoren do 10. ožujka. Za sve dodatne informacije, studenti se mogu obratiti Erasmus koordinatorici na SFSB, prof. dr. sc. Katici Šimunović.
06.02.2018. objavio: Marija Đuršić
Kategorija: Gospodarstvo i okruženje

Tvrtka Bor-plastika d.o.o. iz Kneževih Vinograda traži djelatnika iz područja strojarstva. Detalji vezani za radno mjesto i uvjete prijave nalaze se u nastavku obavijesti.

05.02.2018. objavio: Korisnik Administrator
Sveučilište u Osijeku je dana 5. veljače 2018. objavilo natječaj za dodjelu financijskih potpora iz Erasmus+ programa (Ključne Aktivnosti 1) za individualnu mobilnost studenata Sveučilišta u Osijeku u svrhu studijskog boravka na inozemnim partnerskim visokoškolskim ustanovama u akademskoj godini 2018./2019. te u svrhu obavljanja stručne prakse. Važeće razdoblje za realizaciju mobilnosti je 1. lipnja 2018. do 30. rujna 2019.
02.02.2018. objavio: Marija Đuršić

Poštovani redoviti studenti,

Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku raspisalo je Natječaj za dodjelu stipendija i potpora za akademsku godinu 2017./2018. redovitim studentima preddiplomskih, diplomskih, integriranih preddiplomskih i diplomskih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih i specijalističkih diplomskih stručnih studija.

26.01.2018. objavio: Korisnik Administrator
Pozivaju se polaznici doktorskog studija i svi drugi zainteresirani na predavanje pod nazivom: "Research Possibilities at University of Pecs, Faculty of Engineering and Information Technology" koje će u sklopu Erasmus+ programa održati Dr. Istvan Ervin Haber s University of Pecs, Faculty of Engineering and Information Technology, Pecs, Mađarska, dana 30. siječnja 2018. u 11 sati u Fakultetskoj vijećnici.
24.01.2018. objavio: Marija Đuršić
Kategorija: Fakultet i znanost

dana 9. veljače 2018. s početkom u 11,00 sati u Kazališno-koncertnoj dvorani "Ivana Brlić-Mažuranić", Trg Stjepana Miletića 12, Slavonski Brod, održat će se XXXI. svečana promocija sveučilišnih specijalista strojarstva, magistara/magistri inženjera/inženjerki strojarstva te sveučilišnih prvostupnika/prvostupnica (baccalaureus/baccalaurea) inženjera/inženjerki strojarstva Strojarskog fakulteta u Slavonskom Brodu.

Pozivamo Vas da svojim prisustvom uveličate ovu svečanost.

S poštovanjem,

DEKAN

prof. dr. sc. Ivan Samardžić

15.01.2018. objavio: Korisnik Administrator
Pozivaju se studenti i djelatnici da prisustvuju prezentaciji dolaznih Erasmus studenata, koja će se održati u utorak, 16. 1. 2018. u 8:30 sati u učionici G111. Studenti će u 15-ak minuta predstaviti državu i instituciju na kojoj studiraju.
21.12.2017. objavio: Korisnik Administrator
Dana, 21. prosinca 2017. objavljen je u dnevnom tisku 'Glas Slavonije', HZZ, Euraxessu te će biti objavljen u 'Narodnim novinama', Natječaj za izbor jednog suradnika na Strojarskom fakultetu u Slavonskom Brodu.
12.12.2017. objavio: Dražan Kozak
Predstojeća ICMEM 2018 konferencija održat će se od 18. do 22. lipnja 2018. u Hotelu Atrium u mjestu Nový Smokovec, Slovačka. Konferencija se organizira od strane Faculty of Manufacturing Technologies Technical University in Košice with a seat in Prešov i  Institute of Geonics of the Czech Academy of Sciences in Ostrava u suradnji s partnerskim institucijama, među kojima je i naš Fakultet i udruga koja djeluje pri našem Fakultetu - Team International Society. Više informacija može se dobiti na poveznici. Slogan konferencije je: Your Science = Our Future.
12.12.2017. objavio: Korisnik Administrator

Stipendije su dostupne studentima za cjelokupni ili djelomični studij te znanstvenicima za istraživačke boravke u Mađarskoj. Natječaj i ostale informacije nalaze se na web stranici Agencije za
mobilnost i programe EU:

Za sve upite na raspolaganju su djelatnici u Agenciji za mobilnost i programe EU putem e-mail adrese: bilaterala@mobilnost.hr i na tel: 01 5005 955.