Page 1 of 91  > >>

30.05.2018. objavio: Korisnik Administrator
Dana, 30. svibnja 2018. objavljen je u dnevnom tisku 'Glas Slavonije', Euraxessu, HZZ te će biti objavljen u 'Narodnim novinama', Natječaj za izbor jednog nastavnika na Strojarskom fakultetu u Slavonskom Brodu.
21.05.2018. objavio: Stjepan Lončar

Tvrtka RASCO d.o.o. otvorila je natječaj za pripravnike konstruktore proizvoda i pripravnike u proizvodnji, više informacija na letku. Ako želite saznati više, posjetite www.rasco.hr ili ih možete pronaći na: Facebooku, YouTubeu i Linkedinu.

18.05.2018. objavio: Korisnik Administrator
Dana, 18. svibnja 2018. objavljen je u dnevnom tisku 'Glas Slavonije', Euraxessu, HZZ te će biti objavljen u 'Narodnim novinama', Natječaj za izbor nastavnika i suradnika na Strojarskom fakultetu u Slavonskom Brodu.
14.05.2018. objavio: Stjepan Lončar

Strojarski fakultet u Slavonskom Brodu Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku prolazi postupak reakreditacije, koji provodi Agencija za znanost i visoko obrazovanje. U tu svrhu Fakultet će posjetiti Stručno povjerenstvo.

14.05.2018. objavio: Stjepan Lončar

Dragi studenti,

10.05.2018. objavio: Gordana Zeba
Ministarstvo znanosti i obrazovanja objavilo je najavu Poziva na dostavu projektnih prijedloga: „Razvoj, unapređenje i provedba stručne prakse u visokom obrazovanju".
10.05.2018. objavio: Gordana Zeba
Kategorija: Fakultet i znanost
Objavljen je poziv na dostavu projektnih prijedloga (bespovratna sredstva) za natječaj „Jačanje kapaciteta za istraživanje, razvoj i inovacije“. Rok za prijavu je 2. srpnja 2018. godine
10.05.2018. objavio: Stjepan Lončar