Page 1 of 87  > >>

17.11.2017. objavio: Stjepan Lončar

Poštovane studentice i studenti,

Povodom Međunarodnog dana studenata koji se obilježava 17. studenog, koristimo priliku čestitati Vam ovaj dan i zaželjeti puno uspjeha na studiju, kako Vama tako i svim nastavnicima i suradnicima SFSB-a.

S osobitim poštovanjem,

Uprava Strojarskog fakulteta u Slavonskom Brodu

10.11.2017. objavio: Darko Damjanović

„PRIMJENA MODELA KOHEZIVNE ZONE ZA ISTRAŽIVANJE MJEŠOVITOG NAČINA LOMA U POKUSIMA DELAMINACIJE“

02.11.2017. objavio: Korisnik Administrator
Dana, 2. studenoga 2017.  objavljen je u dnevnom tisku 'Glas Slavonije', HZZ, Euraxessu te će biti objavljen u 'Narodnim novinama', Natječaj za izbor nastavnika i suradnika na Strojarskom fakultetu u Slavonskom Brodu.
Kategorija: Upisi

pristupnici koji upisuju program razlikovnih obveza za poslijediplomski specijalistički studij u akademskoj 2017./2018. godini upise mogu obaviti sukladno obavijesti.

Kategorija: Fakultet i znanost

obrana završnog specijalističkog rada pristupnika Franje Dake, mag.ing.mech. pod naslovom "TEHNOLOŠKI POSTUPCI IZRADE SPOJEVA VODOOPSKRBNOG SUSTAVA"održati će se u utorak, 7. studenoga 2017. godine, s početkom u 11.00 sati u Vijećnici Strojarskog fakulteta u Slavonskom Brodu, Trg Ivane Brlić-Mažuranić 2.

Kategorija: Upisi

studenti poslijediplomskog sveučilišnog (doktorskog) studija koji upisuju višu godinu ili ponavljanje godine u 2017./2018. upise mogu obaviti sukladno obavijesti.

26.10.2017. objavio: Ivan Grgić

Poštovane kolegice i kolege studenti,

imate mogućnost iskoristiti BACK 2 SCHOOL ponudu zahvaljujući kojoj studenti mogu preuzeti besplatnu jednogodišnju licencu CATIA-e V5, ICEM Surf-a i SIMULIA-e Abaqus.

18.10.2017. objavio: Marija Đuršić
Kategorija: Ured za studente

budući de se 6. lipnja 2017. godine nisu mogli provesti izbori za studentske predstavnike sa sveučilišne liste za područje Biotehničkih znanosti i Biomedicine i zdravstva, Tehničkih znanosti, Humanističkih znanosti i  Interdisciplinarnog područja znanosti i umjetničkog područja jer nije bilo kandidatura, Rektor Sveučilišta donio je Odluku za raspisivanje dopunskih studentskih izbora za 7. studenoga 2017. godine.

17.10.2017. objavio: Marija Đuršić
Kategorija: Upisi

upisi polaznika u program razlikovnih obveza biti će održani dana 20.10.2017. godine.

15.10.2017. objavio: Marija Đuršić
Kategorija: Ured za studente

Sveučilište u Osijeku raspisalo je Natječaj za izradu likovnog rješenja plakata 21. Smotre Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku i naslovne stranice Vodiča za buduće studente za akademsku  2018./2019. godinu.