Page 1 of 101  > >>

12.09.2019. objavio: Korisnik Administrator
Sveučilište u Osijeku objavljuje natječaj za dodjelu financijskih potpora iz ERASMUS+ programa za individualnu mobilnost studenata u svrhu studijskog boravka na inozemnim visokoškolskim ustanovama u ljetnom semestru akademske godine 2019./2020. te u svrhu obavljanja stručne prakse u inozemstvu u razdoblju od 15. 11. 2019. do 30. 9. 2020.
11.09.2019. objavio: Marija Đuršić

pripremni seminar za redovite studente 1. godine preddiplomskog studija Strojarstva u akademskoj godini 2019./20. predviđen je u periodu od 16.9.2018. do 27.9.2019.

11.09.2019. objavio: Korisnik Administrator
EU provodi proces pod nazivom „DIJALOG EU-a S MLADIMA“ u okviru kojeg je upućen poziv  svim mladima u dobi od 15 do 30 godina starosti da ispune upitnik na poveznici: http://eupita.eu/ukljuci-se/reci-nam-sto-mislis-ispuni-upitnik/.  Cilj je prikupiti mišljenje mladih na temu “Stvaranje prilika za mlade”, pritom stavljajući fokus na tri Cilja za mlade: Kvalitetni poslovi za sve, Kvalitetno učenje te Poticaj mladima iz ruralnih sredina.
11.09.2019. objavio: Marija Đuršić

Poštovani budući studenti,

ovim putem Vam želimo izraziti dobrodošlicu na Strojarski fakultet u Slavonskom Brodu i obavijestiti Vas da će se upisi u 1. godinu preddiplomskog sveučilišnog studija Strojarstva održati 18. rujna 2019. godine.

11.09.2019. objavio: Korisnik Administrator
Dana, 11. rujna 2019. objavljen je na HZZ, u dnevnom tisku Glas Slavonije, Internet stranici Sveučilišta te će biti objavljen u 'Narodnim novinama', Natječaj za izbor jednog asistenta i docenta na Strojarskom fakultetu u Slavonskom Brodu.
03.09.2019. objavio: Marija Đuršić
Kategorija: Upisi

Natječaji za upis poslijediplomskog specijalističkog studija i poslijediplomskog sveučilišnog studija Strojarskog fakulteta u Slavonskom Brodu u akademsku godinu 2019./2020. godinu dostupni su na poveznici.

27.08.2019. objavio: Marija Đuršić

Poštovani studenti,

Natječaj za upis diplomskog studija Strojarskog fakulteta u Slavonskom Brodu u akademsku godinu 2019./2020. godinu dostupan je na poveznici.

27.08.2019. objavio: Marija Đuršić
Kategorija: Upisi

obavijest studentima prijelaznicima s drugih visokih učilišta dostupna je na poveznici.

19.07.2019. objavio: Dragica Alar

Poštovani Studenti,

ukoliko preko godišnjeg odmora zatrebate potvrdu o upisu na studij istu možete sami isprintati iz aplikacije e-Građani upute pogledati na poveznici.

Potvrda je univerzalna za sve svrhe.

12.07.2019. objavio: Korisnik Administrator

Dekan Strojarskog fakulteta u Slavonskom Brodu prof. dr. sc. Ivan Samardžić i ravnateljica Gradske knjižnice Slavonski Brod Ružica Bobovečki, prof., potpisali su dana 10. srpnja 2019. Sporazum o suradnji između Strojarskog fakulteta u Slavonskom Brodu i Gradske knjižnice Slavonski Brod. Sporazumom o suradnji uređena su međusobna prava i obveze između Fakulteta i Knjižnice u svrhu korištenja knjižnične građe za potrebe studenata i zaposlenika Fakulteta te i međusobna suradnja vezana uz među knjižničnu posudbu, nabavu stručne i dr. literature te organiziranje stručnih skupova, javnih tribina i dr.