14.05.2018.

Objavio: Stjepan Lončar

Dragi studenti,

Dragi studenti,

Strojarski fakultet u Slavonskom Brodu Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku prolazi postupak reakreditacije, koji provodi Agencija za znanost i visoko obrazovanje. U tu svrhu naše visoko učilište posjetit će Stručno povjerenstvo. Obvezan su dio protokola posjeta odvojeni sastanci s upravom visokog učilišta, predstavnicima nastavnog osoblja i studentima. Ljubazno Vas molimo da se u utorak, 15. svibnja 2018. g. s početkom u 12:00 sati u predavaonici 205, Trg Ivane Brlić Mažuranić 2, Slavonski Brod, u što većem broju odazovete na sastanak sa Stručnim povjerenstvom koje bi željelo čuti i vaš glas.