17.07.2018.

FAKSiranje - promotivni video spot o visokom obrazovanju

Kategorija: Fakultet i znanost
Objavio: Marija Đuršić

ulazak u svijet visokog obrazovanja jedna je od najvažnijih prekretnica u životu mladih ljudi. Kako bi budućim studentima i njihovim roditeljima, ali i široj javnosti, pružila informacije o prijelazu u sustav visokog obrazovanja, vrstama visokih učilišta i studijskih programa te važnosti akreditacije i izbora kvalitetnih studijskih programa, Agencija za znanost i visoko obrazovanje izradila je promotivni video spot koji je dostupan na poveznici.

Za Agenciju za znanost i visoko obrazovanje, video je izradila Televizija Student s Fakulteta političkih znanosti Sveučilišta u Zagrebu, a sudjelovali su učenici XV. gimnazije iz Zagreba.

Ljubazno vas molimo da ovaj video podijelite na vašim mrežnim stranicama i/ili društvenim mrežama.

Unaprijed zahvaljujemo, a za sva pitanja smo na raspolaganju.

Srdačan pozdrav!