27.09.2018.

Upisi u I. godinu diplomskog sveučilišnog studija u ak.god. 2018./19.

Objavio: Dragica Alar

upisi u 1. godinu diplomskog studija ak. god. 2018./19. odvijat će se sukladno obavijesti.

Na redovitom studiju aktivirani su smjerovi Konstruiranje i razvoj proizvoda, Logistika proizvodnje i Strojarske tehnologije. Pravo upisa na pojedina usmjerenja možete provjeriti na popisu.

Na izvanrednom studiju aktivirano je usmjerenje Strojarske tehnologije. Svi studenti prijavljeni na izvanredni studij imaju pravo upisa na aktivirano usmjerenje.