22.01.2019.

XXXII svečana promocija

Kategorija: Fakultet i znanost
Objavio: Dragica Alar

dana 8. veljače 2019. s početkom u 11,00 sati u Kazališno-koncertnoj dvorani "Ivana Brlić-Mažuranić", Trg Stjepana Miletića 12, Slavonski Brod, održat će se XXXII. svečana promocija sveučilišnih specijalista/specijalistica strojarstva, magistara/magistri inženjera/inženjerki strojarstva te sveučilišnih prvostupnika/prvostupnica (baccalaureus/baccalaurea) inženjera/inženjerki strojarstva Strojarskog fakulteta u Slavonskom Brodu.

Pozivamo Vas da svojim prisustvom uveličate ovu svečanost.

S poštovanjem,

DEKAN

prof. dr. sc. Ivan Samardžić

POZIVNICA

Pozivamo Vas da svojim prisustvom uveličate ovu svečanost.

S poštovanjem,

DEKAN