04.02.2019.

Sveučilišna stipendija

Objavio: Dragica Alar

Poštovani redoviti studenti,

Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku raspisalo je Natječaj za dodjelu stipendija i potpora  za akademsku godinu 2018./19. redovitim studentima preddiplomskih, diplomskih, integriranih preddiplomskih i diplomskih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih i specijalističkih diplomskih stručnih studija.

Natječaj je otvoren od 1.2.2019. do 15.2.2019. godine, a sve detalje možete pročitati na web stranici Sveučilišta - Natječaj

Poštovani redoviti studenti,