Društvo za Tehniku Zavarivanja Slavonski Brod
Pretraživanje
Novosti
10. Međunarodno znanstveno-stručno savjetovanje: Slavonski Brod 2019 STROJARSKE TEHNOLOGIJE U IZRADI ZAVARENIH KONSTRUKCIJA I PROIZVODA, SBZ 2019
Kontakt Info
an image
Društvo za tehniku zavarivanja
Slavonski Brod, 35 000
Email: dtzsb@sfsb.hr

Tel: (035) 446-118
Fax: (035) 446-446
You are here: Naslovnica » Novosti i najave

Novosti i najave

20.10.2015.

Poziv - 8. Međunarodno znanstveno-stručna konferencija SBZ 2015

Kategorija: DTZSB
Objavio: Miroslav Duspara

„PROJEKTIRANJE, IZRADA I ODRŽAVANJE ZAVARENIH KONSTRUKCIJA I PROIZVODA, SBZ 2015.“

„DESIGN, PRODUCTION AND SERVICE OF WELDED CONSTRUCTIONS AND PRODUCTS, SBZ 2015“

Sa zadovoljstvom vas izvještavamo da će se od 21. do 23. listopada  2015. godine u Slavonskom Brodu održati tradicionalno 8 – o po redu međunarodno znanstveno-stručno savjetovanje „SBZ 2015“  pod naslovom :

„DESIGN, PRODUCTION AND SERVICE OF WELDED CONSTRUCTIONS AND PRODUCTS, SBZ 2015“

koje organizira  DRUŠTVO ZA TEHNIKU ZAVARIVANJA SLAVONSKI BROD sa suorganizatorima: HOLDING“ ĐURO ĐAKOVIĆ“ i STROJARSKI FAKULTET, Slavonski Brod, a pod pokroviteljem  MINISTARSTVA ZNANOSTI I TEHNOLOGIJE , Zagreb.

Ovo je ponovo jedinstvena  prilika da se u našem gradu na jednom mjestu okupe svi zainteresirani:  profesori , umirovljenici, studenti, đaci i stručnjaci iz stojarskih tehnika gdje će se uz prezentaciju od 39 znanstveno stručna rada i popratnu izložbu uređaja za zavarivanje moći spoznati novosti iz ove strojarske discipline.

Profesori , studenti, đaci i umirovljenici imaju slobodan pristup skupu.

Stoga vas pozivamo da nam se pridružite u kazališno - koncertnoj dvorani I B Mažuranić i to:

-       u srijedu navečer 21.10.2015 u 19 sati,  kada je otvorenje izložbe opreme za zavarivanje te

-       u četvrtak 22.10.2015 od 9 sati, kada je stručni dio savjetovanja zaključno sa svečanom večerom ( 20 sati „Dvorana Kristal“).

Radujemo se vašem dolasku !

Srdačan pozdrav.