Društvo za Tehniku Zavarivanja Slavonski Brod

Kategorija: DTZSB
Objavio: Miroslav Duspara

.

Sa zadovoljstvom vas izvještavamo da će se od 25. do 27. listopada  2017. godine u Slavonskom Brodu održati tradicionalno 9 – o po redu međunarodno znanstveno-stručno savjetovanje „SBZ 2017“  pod naslovom :

„STROJARSKE TEHNOLOGIJE U IZRADi ZAVARENIH KONSTRUKCIJA I PROIZVODA, SBZ 2017.“

„ENGINEERING TECHNOLOGIES IN MANUFACTURING OF WELDED CONSTRUCTIONS AND PRODUCTS, SBW 2017“

koje organizira  DRUŠTVO ZA TEHNIKU ZAVARIVANJA SLAVONSKI BROD sa suorganizatorima: HOLDING“ ĐURO ĐAKOVIĆ“ i STROJARSKI FAKULTET, Slavonski Brod, a pod pokroviteljem  MINISTARSTVA ZNANOSTI I TEHNOLOGIJE , Zagreb.

Ovo je ponovo jedinstvena  prilika da se u našem gradu na jednom mjestu okupe svi zainteresirani:  profesori , umirovljenici, studenti, đaci i stručnjaci iz stojarskih tehnika gdje će se uz prezentaciju znanstvenih i stručnih radova i popratnu izložbu uređaja za zavarivanje moći spoznati novosti iz ove strojarske discipline.

Profesori , studenti, đaci i umirovljenici imaju slobodan pristup skupu.

Stoga vas pozivamo da nam se pridružite u kazališno - koncertnoj dvorani I. B. Mažuranić i to:

-       u srijedu navečer 25.10.2017 u 19 sati,  kada je otvorenje izložbe opreme za zavarivanje te

-       u četvrtak 26.10.2017 od 9 sati, kada je stručni dio savjetovanja zaključno sa svečanom večerom (20 sati „Dvorana Kristal“).

Radujemo se vašem dolasku !

Srdačan pozdrav.