12.12.2017.

ICMEM2018 | Kick-off announcement

Objavio: Dražan Kozak

Predstojeća ICMEM 2018 konferencija održat će se od 18. do 22. lipnja 2018. u Hotelu Atrium u mjestu Nový Smokovec, Slovačka. Konferencija se organizira od strane Faculty of Manufacturing Technologies Technical University in Košice with a seat in Prešov i  Institute of Geonics of the Czech Academy of Sciences in Ostrava u suradnji s partnerskim institucijama, među kojima je i naš Fakultet i udruga koja djeluje pri našem Fakultetu - Team International Society. Više informacija može se dobiti na poveznici. Slogan konferencije je: Your Science = Our Future.