Page 1 of 103  > >>

15.01.2020. objavio: Marija Đuršić

Poštovani studenti,

na web stranici Sveučilišta J. J. Strossmayera u Osijeku objavljen je Natječaj za dodjelu stipendija i potpora Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku za akademsku godinu 2019./2020.

31.12.2019. objavio: Stjepan Lončar
Javna obrana teme doktorske disertacije pod naslovom "Sistematizirana procedura za provođenje ranih faza konstrukcijskog procesa kao osnova za razvoj modularnih i varijantnih proizvoda", pristupnika Mirka Pastovića, univ.spec.ing.mech., predviđa se u četvrtak, 9. siječnja 2020. godine u 12.00 sati u Vijećnici Strojarskog fakulteta u Slavonskom Brodu.
13.12.2019. objavio: Marija Đuršić

objavljene su liste mentora vezano za dogovor teme za diplomski/završni rad za ak. 2019./20. godinu.
Molimo Vas da na poveznici provjerite dodijeljenog mentora završnog i diplomskog rada i što hitnije se javite svom mentoru radi daljnjeg dogovora.

03.12.2019. objavio: Stjepan Lončar
Natječaj za izbor suradnika na Strojarskom fakultetu u Slavonskom Brodu
27.11.2019. objavio: Marija Đuršić

Poštovani studenti završnih godina preddiplomskog i diplomskog studija,

na poveznici su dostupne ankete za izbor teme/mentora završnih/diplomskih radova.

22.11.2019. objavio: Korisnik Administrator

Poštovani kolege, pozivamo vas na predavanje:

"Biti inženjer u stvarnom svijetu"

koje će se održati u predavaonici 101 na Strojarskom fakultetu, 28.11.2019. u 17:00h.

"Rotaract klub Slavonski Brod poziva studente strojarstva i sve zainteresirane na zanimljivo predavanje pod nazivom "Biti inženjer u stvarnom svijetu". Predavači su nekadašnji studenti SFSB koji će studentima govoriti o svom iskustvu zaposlenja te o tome kako primijeniti znanja stečena na fakultetu u praksi, odnosno provodeći konkretne projekte. Želeći studentima približiti što ih očekuje nakon završetka fakulteta te kako konkurirati na tržištu rada, iznijet će svoja iskustva ulaska u realni svijet inženjera strojarstva. Sve prisutne dočekat će i poklon dobrodošlice te prilika za neformalno druženje uz piće okrijepe. Ne propustite priliku biti dio ovog zanimljivog predavanja."

13.11.2019. objavio: Stjepan Lončar
Obrana doktorske disertacije pod naslovom "Utjecaj parametara MAG-CMT procesa navarivanja na kvalitetu navarene Ni-legure", pristupnika DEJANA MARIĆA, mag.ing.mech. – asistenta, održati će se u ponedjeljak, 25. studenoga 2019. s početkom u 12.00 sati u Vijećnici Strojarskog fakulteta u Slavonskom Brodu, Trg Ivane Brlić-Mažuranić 2.

11.11.2019. objavio: Darko Damjanović

Pozivamo Vas na predavanje

NUMERIČKA ANALIZA LOPATICE MALE VJETROTURBINE SNAGE 5 KW

04.11.2019. objavio: Korisnik Administrator

Rotary klub Slavonski Brod raspisuje natječaj "IZVRSNOST JE IN" za 2019. godinu.

Detalji PDF dokument

23.10.2019. objavio: Marija Đuršić

Poštovani polaznici programa razlikovnih obveza,

na web stranici Fakulteta dostupan je raspored za zimski semestar.