Raspored: Preddiplomski izvanredni studij 2019/20.semestar V.
početak 8:00 8:30 9:00 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:25 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30
kraj 8:25 8:55 9:25 9:55 10:25 10:55 11:25 11:55 12:25 13:30 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25 17:55 18:25 18:55 19:25 19:55
petak 11.10.19.           Obradni strojevi
          201 (Trg I. B. Mažuranić 2)
subota 12.10.19. Obradni strojevi Ručak Obradni strojevi
201 (Trg I. B. Mažuranić 2) 201 (Trg I. B. Mažuranić 2)
petak 18.10.19. Obradni strojevi
201 (Trg I. B. Mažuranić 2)
subota 19.10.19. Obradni strojevi Ručak Proizvodni postupci III
201 (Trg I. B. Mažuranić 2) l
petak 25.10.19. Proizvodni postupci III
201 (Trg I. B. Mažuranić 2)
subota 26.10.19. Proizvodni postupci III Ručak Proizvodni postupci III        
201 (Trg I. B. Mažuranić 2) 201 (Trg I. B. Mažuranić 2)        
petak 08.11.19. Proizvodni postupci III
        201 (Trg I. B. Mažuranić 2)
subota 09.11.19. Proizvodni postupci III Ručak Proizvodni postupci III
201 (Trg I. B. Mažuranić 2) 201 (Trg I. B. Mažuranić 2)        
petak 15.11.19. Proizvodni postupci III
        201 (Trg I. B. Mažuranić 2)
subota 16.11.19. Proizvodni postupci III Ručak Proizvodni postupci III        
201 (Trg I. B. Mažuranić 2) 201 (Trg I. B. Mažuranić 2)        
petak 22.11.19. Automatizacija
201 (Trg I. B. Mažuranić 2)
subota 23.11.19. Automatizacija Ručak Automatizacija
201 (Trg I. B. Mažuranić 2)   201 (Trg I. B. Mažuranić 2)// G10
petak 29.11.19. Automatizacija
201, G10 (Gundulićeva 20A)
subota 30.11.19. Automatizacija Ručak Automatizacija        
G111, G10 (Gundulićeva 20A)   G111, G10 (Gundulićeva 20A)  
petak 06.12.19. Automatizacija
G111, G10 (Gundulićeva 20A)
subota 07.12.19. Mehanika fluida Ručak Mehanika fluida  
G111 (Gundulićeva 20A)   G111 (Gundulićeva 20A)  
petak 13.12.19. Mehanika fluida
G111 (Gundulićeva 20A)
subota 14.12.19. Mehanika fluida Ručak Mehanika fluida
G111 (Gundulićeva 20A)   G111 (Gundulićeva 20A)
petak 20.12.19. Mehanika fluida
G111 (Gundulićeva 20A)
subota 21.12.19. Mehanika fluida Ručak Mehanika fluida
G111 (Gundulićeva 20A)   G111 (Gundulićeva 20A)
petak 10.01.20.   Ručak Kvantitativne metode
  G111 (Gundulićeva 20A)
subota 11.01.20. Kvantitativne metode Ručak Kvantitativne metode        
G111 (Gundulićeva 20A) G111 (Gundulićeva 20A)        
petak 17.01.20.         Kvantitativne metode
        G10, G111 (Gundulićeva 20A)
subota 18.01.20. Kvantitativne metode Ručak Kvantitativne metode    
G10, G111 (Gundulićeva 20A) G10, G111 (Gundulićeva 20A)
petak 24.01.20. Kvantitativne metode
        G10, G111 (Gundulićeva 20A)
subota 25.01.20. Izborni kolegij Ručak Izborni kolegij  
201(Trg I. B. Mažuranić 2) 201 (Trg I. B. Mažuranić 2)        
petak 31.01.20. Izborni kolegij
201 (Trg I. B. Mažuranić 2)
subota 01.02.20. Izborni kolegij Ručak Izborni kolegij        
201 (Trg I. B. Mažuranić 2) 201 (Trg I. B. Mažuranić 2)
početak 8:00 8:30 9:00 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:25 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30
kraj 8:25 8:55 9:25 9:55 10:25 10:55 11:25 11:55 12:25 13:30 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25 17:55 18:25 18:55 19:25 19:55